Spoločnosť Istermeat, a.s., sa nachádza v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Ako najväčší bitúnok na Slovensku momentálne zabezpečuje rozmanité pracovné možnosti pre viac ako 220 ľudí.
benefit ikon Práca v regióne Žitného ostrova
benefit ikon Prestupový bonus 200 € (po ukončení skúšobnej doby)
benefit ikon - ​novorodenecký bonus: 150 € / po odpracovaní ½ roka
benefit ikon Dochádzkový bonus 100 €
benefit ikon Obedy zadarmo
benefit ikon Zľavy na firemné výrobky
benefit ikon Narodeninový bonus: darčeková poukážka 50 € / po odpracovaní ½ roka
benefit ikon životné jubileum: darčeková poukážka
150 € / po odpracovaní ½ roka

Do nášho priateľského tímu momentálne hľadáme spoľahlivých, zodpovedných ľudí, pre ktorých je práca poslaním.

Ponúkame stabilnú prácu s atraktívnymi zárobkami a motivujúcimi bonusmi ako aj firemnými benefitmi.

 

Kukkonia meat výrobky
Pretože na pôvode a kvalite mäsa záleží

Za značkou Kukkonia meat sa ukrýva spolupráca s farmármi zo Žitného ostrova. Orientujeme sa v nej na podporu krátkeho dodávateľského reťazca, ktorého súčasťou nie je viac než jeden sprostredkovateľ medzi farmárom a zákazníkom. Sprostredkovateľom je spoločnosť Istermeat.  

Okrem bravčového a hovädzieho mäsa sa značka Kukkonia meat špecializuje na chov a výrobu mäsa a mäsových výrobkov z mangalíc. Chov toho plemena takmer upadol, dnes však pre svoje výnimočné chuťové vlastnosti oslavuje veľký návrat.

Istermeat výrobky
Sme hrdí na dedičstvo od našich predkov

Za značkou Istermeat objavíte mäsové výrobky, ktoré sa na Žitnom ostrove pripravujú odjakživa a receptúry na ich výrobu sa dedia z pokolenia na pokolenie. Mäso na výrobu našich produktov pochádza z nášho vlastného chovu alebo od farmárov z nášho regiónu.

Overené domáce receptúry a spolupráca so šéfkuchármi z našich reštaurácií, ktorí spolu s našimi mäsiarmi vyvíjali kvalitu našich mäsových výrobkov, sú zárukou najvyššej kvality Istermeat produktov.

Výrobky pre ďalšie značky

Spoločnosť Istermeat podáva pomocnú ruku aj pre slovenské a medzinárodné siete potravín, do ktorých dodávame bravčové a hovädzie mäso. Vďaka tomu môžete kúpiť mäso a mäsové výrobky zo Žitného ostrova v prebaloch rôznych značiek domácich reťazcov.

Aj na týchto výrobkoch môžete sledovať pôvod mäsa a na etiketách rôznych značiek hľadať garanciu pôvodu, kvality a čerstvosti.