Spoločnosť Istermeat, a.s., sa nachádza v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Ako najväčší bitúnok na Slovensku momentálne zabezpečuje rozmanité pracovné možnosti pre viac ako 220 ľudí.
benefit ikon Práca v regióne Žitného ostrova
benefit ikon Prestupový bonus 200 € (po ukončení skúšobnej doby)
benefit ikon - ​novorodenecký bonus: 150 € / po odpracovaní ½ roka
benefit ikon Dochádzkový bonus 100 €
benefit ikon Obedy zadarmo
benefit ikon Zľavy na firemné výrobky
benefit ikon Narodeninový bonus: darčeková poukážka 50 € / po odpracovaní ½ roka
benefit ikon životné jubileum: darčeková poukážka
150 € / po odpracovaní ½ roka

Do nášho priateľského tímu momentálne hľadáme spoľahlivých, zodpovedných ľudí, pre ktorých je práca poslaním.

Ponúkame stabilnú prácu s atraktívnymi zárobkami a motivujúcimi bonusmi ako aj firemnými benefitmi.

 

S RAŇAJKAMI OKOLO SVETA Pretože jedlo zbližuje, rozhodli sme sa každý mesiac pripraviť raňajky v štýle krajín, z ktorých pochádzajú zamestnanci nášho závodu a v uvoľnenej atmosfére spoznať zaujímavé špecifiká rôznych kuchýň, kultúr a zvykov.
GRILOVACIA SEZÓNA je zahájená! Opäť prinášame to najlepšie, čo v našom závode vyrobíme, pretože vieme, že na pôvode a zložení záleží. Vyberte si z našich produktov s garanciou najvyššej kvality.
Stali sme sa členmi Slovenského zväzu spracovateľov mäsa Dňa 30.11.2023 sa v priestoroch Grand hotela Vígľaš konalo Valné zhromaždenie Slovenského zväzu spracovateľov mäsa, na ktorom sme sa za prítomnosti viacerých významných hostí stali jeho členmi.
Získali sme
Značku kvality
Naša snaha produkovať kvalitné mäso a mäsové výrobky z mangalice nám priniesla ocenenie Značka kvality prvého stupňa.

Ocenenie Značka kvality, ktoré sa bude odteraz vynímať na etiketách našich produktov, sa každoročne udeľuje domácim producentom potravín. Jej cieľom je pomôcť spotrebiteľom lepšie sa zorientovať v kvalite regionálnych výrobkov dostupných v našich obchodoch a odlíšiť ich od zahraničnej konkurencie.

Značku kvality získali 18. augusta na slávnostnom odovzdávaní na Agrokomplexe v Nitre obidva od nás nominované produkty. Toto označenie sa stalo súčasťou údenej bravčovej krkovičky bez kosti z mangalice a údeného bravčového stehna z mangalice.

Pridajte sa k nám Každý rok nás nájdete na „job fair“ podujatiach, kde prezentujeme našu spoločnosť a voľné pracovné pozície.
Vyhľadávame nových kolegov medzi absolventmi stredných škôl, ale aj ďalších ľudí voľných na trhu práce. Napríklad koncom júna sme boli na „Burze práce“ v Dunajskej Strede, kde sme prezentovali pracovné miesta, ktoré sú u nás práve otvorené. Ak sa k nám chcete pridať, môžete si ich pozrieť aj na stránke www.istermeat.sk/kariera
Vychutnajte si grilovaciu sezónu s kukkoniou Grilovačka je jedna z najúžasnejších ukážok zbližovania ľudí jedlom. Zoznámte sa s našou ponukou produktov na grilovanie a vychutnajte si grilovaciu sezónu plnú úžasných chutí.

Na grilovačkách je najkrajšie, že každý, kto sa ich zúčastní, niečo dobré nachystá. Keďže poznáme vaše chúťky, myslíme na všetkých. Na tých, ktorí by si radi dali poriadny kus mäsa, na milovníkov nápaditých špízov, ale aj na tých, ktorým sa zavďačíme grilovanou zeleninou.

Veľký návrat mangalice
Každý rok nás nájdete na „job fair“ podujatiach, kde prezentujeme našu spoločnosť a voľné pracovné pozície.
Vyhľadávame nových kolegov medzi absolventmi stredných škôl, ale aj ďalších ľudí voľných na trhu práce. Napríklad koncom júna sme boli na „Burze práce“ v Dunajskej Strede, kde sme prezentovali pracovné miesta, ktoré sú u nás práve otvorené. Ak sa k nám chcete pridať, môžete si ich pozrieť aj na stránke www.istermeat.sk/kariera
mangalica
mangalica